30 Yılı Aşkın Tecrübe

1984’ten beri sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Yetkili Servis geçmişimizi Özel Servis olarak devam ettirmekteyiz. Renault Özel Servis hizmetlerimiz başlıca olmak üzere Dacia Özel Servis hizmetlerimizi hakkında tüm bilgiler için lütfen iletişime geçiniz.

Başaranlar 1984'ten Beri Hizmetinizde

Başaranlar Oto Özel Servis işinde eğitimli, konularında uzman personeli ve son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarıyla kullanmış olduğunuz aracın marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm servis, bakım, onarım, kaporta, boya, elektronik, elektrik vb. işlerinizi başarıyla ve titizlikle uygulamaktadır.

  • Tüm sigortalarla anlaşmalı servislerimiz,
  • Güler yüzlü yaklaşım, hızlı ve kusursuz işçilik,
  • %100 müşteri memnuniyeti ile güvenilir servis

Misyonumuz Başaranlar Servis,

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı otomotiv sektöründe kaliteli ürün seçeneklerini, tüketicinin ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve fiyat dengesini maksimum düzeyde tutarak karşılayacak şekilde sunmaktır. Teknolojinin her geçen gün kendini yenileyerek tüketicinin tasarrufunu arttırıcı yeniliklerinden tüketiciyi haberdar etmektir.

Vizyonumuz Başaranlar Servis,

Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, otomotiv sektöründe ürün kalitesini ve kurumsal kimliğini ispatlamış, bayiliklerini üstlendiğimiz firmalarla yaptığımız işbirliği ile tüketiciyle el ele büyümek hedefindeyiz.