Bursa Boyasız Göçük Onarım

Boyasız kaporta göçük düzeltme  tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Vasıtasının Arabanın veya Otobüsün fark etmez; Boyasız Göçük Onarımı işlemleri vasıtanın boyayasına zarar vermeden vasıtanın  kaporta üstündeki çöküklerin veya kaportadaki hasarların onarılması, düzeltilmesi öteki onarım tekniklerine alternatif olarak ortaya çıkmış, vasıtanın herhangi bir şekilde değer kaybına uğratmadan eski haline getirmeyi amaçlayan, oldukça daha süratli netice alınan uygun maliyetleriyle tercih edilen bir yöntem olmaya adım atmıştır.

Boyasız kaporta göçük düzeltme, aracınızda dış etkenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hanigi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir. Daha büyük göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri, yumruk ve tekme göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda onarılabilmektedir.